Schutterskalender Zeeuws -Vlaamse bond 2016

Home

Bestuur

Leden

Historie

Koningen en Keizers

Europees Kampioenen

Viertallen 2016

Mededelingen 2016

Uitslagen 2016

Kalender

Clubkampioenschap'16

Foto-album

Wist U dat... ?

St-jan in het nieuws

Videotheek

E-Mail

Links

Route naar het terrein





            

 

Maart

zaterdag
5
Sint Jansteen (Jaarmarkt/Rattenschieting, aanvang 14.00 uur)
zondag
13
Zuiddorpe
zaterdag
19
Terneuzen
zaterdag
26
Westdorpe (lamsvlees, Paaszaterdag)

April

zaterdag
2
Terneuzen
woensdag
4
Koewacht (Jaarmarkt, Azalea's)
vrijdag
8
Sint Jansteen (avondschieting)
zaterdag
9
Graauw
zondag
10
Westdorpe
zondag 17 Axel (vleesschieting)
zaterdag 23 Zuiddorpe
zondag 24 Terneuzen
zaterdag 30 Koewacht (Kermis,Klompen en Kloefkes


Mei

zondag
1
Sint Jansteen Herdenkingsschieting Albert Mortier)
maandag
2
Koewacht (Kermis,Herdenkingsschieting Willy Onghenae)
vrijdag
6
Terneuzen (Jeugdkampioenschap)
zaterdag
7
Koningsschietingen
zaterdag
14
Graauw (Pinksterzaterdag)
zondag
15
Axel (kermis,  1e Pinksterdag)
vrijdag
20
Terneuzen (avondschieting)
zaterdag
21
Selectie viertallen (Kloosterzande en Axel)
zondag 22 Zuiddorpe (Asperges)
zaterdag 28 Aardenburg (Kermisschieting + blok, aanvrang 14.00 uur)
K. + K.Z-VL.Bond, aanvang 13.00 uur)
zondag 29 Westdorpe (Surpriseschieting)
 
       
 

Juni

     
zondag
5
Koewacht
zaterdag
11
Westdorpe
zondag
12
Finale viertallan Z.-Vl. Bond + Jeugdkamp., Axel (aanvang 13.00 uur)
zaterdag
18
Graauw (kermis)
zondag
19
Zuiddorpe (kermis)
vrijdag
24
Sint Jansteen (kermis, avondschieting)
zaterdag
25
Sint Jansteen (Kermis, K. + K. NBvW, aanvang 13.30 uur)
zondag
26
Terneuzen
maandag
27
Sint Jansteen (Kermis)
   
       
 

Juli

vrijdag
1
Terneuzen (Avondschieting)
zaterdag
2
Kloosterzande (Kermis, aanvang 14.00 uur)
zondag
3
Westdorpe (Kermis)
maandag
4
Westdorpe (Kermis)
zaterdag
9
Kampioenschap NBvW (Ovezande)
zondag
10
Koewacht
zaterdag
16
Sint Jansteen (Piramide)
zondag
17
Zuiddorpe
maandag
zaterdag
18
23
Koewacht
Graauw
zondag
24
Axel (Mosseldiners)
zaterdag 30 Westdorpe
zondag 31 Aardenburg (Surpriseschieting + Blok, aanvang 14.00 uur)

Augustus

vrijdag
5
Finale zestallen (Aardenburg, aanvang 19.30 uur)
zaterdag
zondag
6
7
Zuiddorpe
Koewacht (Soldatenschieting)
dinsdag
9
Graauw (150-jarig bestaan, Jeneverschieting)
vrijdag
12
Sint Jansteen (Avondschieting)
zaterdag 13 Terneuzen
zondag 14 Axel (Surpriseschieting)
woensdag 17 Koewacht
zaterdag 20 Westdorpe, E.K. Jeugd (Lokeren, Belgie)
zondag
woendag
21
24
E.K. Senioren (Lokeren, Belgie)
Terneuzen (Verjaardag schieting Diana)
zaterdag 27 Kloosterzande
zondag 28 Graauw

September

zaterdag
3
Koewacht (Kermis, Piramide)
zondag
4
Axel (Paling)
maandag
5
Koewacht (Kermis)
zaterdag
10
Sint Jansteen (125-jarig bestaan, Bordenschieting
zondag
11
Aardenburg (Hanenschieting met Blok, aanvang 14.00 uur)
zaterdag
17
Terneuzen (kermis)
zondag
18
Westdorpe
zaterdag
24
Graauw
zondag
Vrijdag
25
30
Zuiddorpe
Sint Jansteen (Avondschieting, Vlees)

Oktober

zaterdag
1
Aardenburg (Hanenschieting met Blok, aanvang 14.00 uur)
zondag
2
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 14.00 uur)
zondag
9
Terneuzen (Hanen)
zaterdag
15
Kloosterzande (Wild, aanvang 13.30 uur)
zondag
16
Zuiddorpe
zaterdag
22
Axel (Vleesschieting)
zondag
23
Westdorpe(Wildschieting)
zaterdag
29
Graauw (Wild, aanvang 13.30 uur)
zondag
30
Koewacht (Konijn + Keurhaan, aanvang 13.00 uur)

November

zaterdag
5
Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
zondag
8
Zuiddorpe
zaterdag
12
Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
zondag
13
Zuiddorpe
zaterdag
19
Sint Jansteen (Kalkoen, Paling, Kip, Keurhaan)
zondag
20
Zuiddorpe
zaterdag
26
Sint Jansteen (Kalkoen, Paling, Kip, Keurhaan)
zondag
27
Zuiddorpe